Какие из чисел 4866, 3035, 12382, 50047, 305085, 70307, 50400, 7160, 7777, 91674, 27058 делятся:

а) на 2, б) на 5, в) на 10, г) на 3, д) на 9 спс за ранее

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.
На 2)4866,12382,50400,7160,91674,27058
На 3)4866?305085,50400,91674,
На 5)3035,305085,50400,7160,
На 9)50400,91674
На 10)50400,7160
Незачто заранее)
Отвечает Жуйкова Алина.

Ответ:

а) 4866, 12382, 50400, 7160, 91674, 27058 на 2

б) 3035, 305085, 50400, 7160 на 5

в) 50400, 7160 на 10

г) 4866, 305085, 50400, 91674 на 3

д) 50400, 91674 на 9

Пошаговое объяснение:

На 2 діляться тільки ті дроби, які закінчуються на: 0, 2, 4, 6, 8 .

На 5 діляться тільки ті дроби, які закінчуються на: 0, 5. Наприклад: 3045

На 10 діляться тільки ті дроби, які закінчуються на: 0. Наприклад: 240

На 3 діляться тільки ті дроби, у яких сума чисел ділиться на 3. Наприклад: 468 = 4+6+8 = 18:3= 6. Виходить що 468 діляться на 3.

На 9 діляться тільки ті дроби, у яких сума чисел діляться 9. Наприклад: 648 = 6+4+8 = 18:9=2. Виходить що 648 ділиться на 9.