За три дні продали 400 кг картоплі. Першого дня продали 40% всієї картоплі, другого -20% решти.

Скільки кілограм картоплі продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Zakharenko Ilya.

Ответ: 208 кг продали третього дня

Пошаговое объяснение:
1) 400:100*40=160 кг ( продали першого дня)
2)400-160=240 (решта)
3)240:100*20=48 кг ( продали другого дня)
4)400-(160+48)=192 кг (продали третього дня)

Отвечает Алёшина Даша.

Відповідь:400-160=240

240:100*20=48

240-48=192

окове пояснення: