Знайти периметр та площу прямокутника,якщо ширина його дорівнює 16см а довжина 23см


Ответы на вопрос

Отвечает Синьков Игорь.

Відповідь:

S=16*23=368см кв.

P=2(16+23)=78см

Отвечает Иванов Ванек.

Ответ:

S=16*23=368см кв.

P=2*(16+23)=78см