Розв'яжіть рівняння: –3(2 – х) = 4(х + 9).


Ответы на вопрос

Отвечает Горст Саша.

Ответ:

x=42

Пошаговое объяснение:

Розкриваємо дужки:

-6+3x=4x+36

Переносимо з невідомим в один бік, числа в інший:

3x-4x=36+6

Зводимо подібні доданки:

x=42.