Листівка дорожча за конверт на 4,8 грн. Скільки коштує одна листівка і скільки - один конверт, якщо

за 5 листівок заплатили скільки ж, скільки за 21 конверт​

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Артём.

Відповідь:

х-коштує 1 конверт, тоді х+4,8- коштує листівка. Складаємо рівняння 5(х+4,8)=21х,  5х+24=21х,  16х=24, х=1,5-конверт. 1,5+4,8=6,3-листівка

Покрокове пояснення:

Кат то так))))

Отвечает Рукавишников Марта.

Ответ:

6.3грн та 1.5грн

Пошаговое объяснение:

Нехай конверт коштує х грн, тоді листівка-х+4.8грн

Складемо рівняння:

5(х+4.8)=21х

5х+24=21х

24=16х

х=1.5грн

х+4.8=6.3грн