Листівка дорожча за конверт на 4,5 грн. Скільки коштує листівка,якщо за 5 листівок заплатити

стільки ж, скільки за 21 конверт ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Катя.

Відповідь:

5грн 75коп

Покрокове пояснення:

листівка  =     х+4,5                 5

                                                 =

конверт  =         х                   21

21х=5(х+4,5)

21х=5х+22,5

21х-5х=22,5

16х=22,5

х=22,5/16

х=1,25

Одже,   конверт коштує 1грн.25 коп, а листівка 1,25+4,5=5,75