За м’яч і футболку заплатили 280 грн. Знайдіть ціну м’яча, якщо ціна футболки становить 25 %

вартості по- купки

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ирина.

Ответ:

ціна футболки= 280:100×25=70(грн)

ціна м'яча= 280-70=210(грн)

Відповідь: 210грн.