Ціна ляльки 60 грн, а гумового м'яча 12 грн. Машинка коштує від вартості ляльки та м'яча. Яка

вартості трьох іграшок? допоможіть будь ласка дуже треба допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нохрин Фёдор.

Ответ:

1)60+12=72(грн) цена машинки

2)60+12+72=144(грн) цена всех игрушек

Ответ.144 грн

Отвечает Гофман Макс.

Ответ:1) 60+12=72

2) 72-12-60=0

Пошаговое объяснение:

( не уверена