Сума трьох чисел становить 24 перше число на 5 більше від другого числа а третє на чотири більше

від другого знайдіть ці числа Срочно пожалуста Це рівнянняВідам всі бали Вчителька 2 поставе якшо не здам

Ответы на вопрос

Отвечает Твеленев Саша.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
5+х+х+х+4=24
3х=24-4-5
3х=15
Х=5 - друге число
5+5=10 - перше число
5+4=9 - трете