Чому дорівнює площа круга вписаного в квадрат зі стороною 19 см


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алина.

Ответ:

S≈93.4 (см²)

Пошаговое объяснение:

Радіус вписаного кола в квадрат знаходиться по формулі:

R=a/2=19/2=9.5 (см)

Площа круга знаходиться по формулі:

S=πR²=π×9.5²≈93.4 (см²)