Знайдіть площу трикутника сторони якого дорівнюють 29,25 і 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кобызький Михаил.

Ответ:

87.75

Пошаговое объяснение:

s =  \frac{a \times b}{2}

s =  \frac{29.25 \times 6}{2}  =  \frac{175.5}{2}  = 87.75