Даю 56 балов. Тарасик збирає моделі літаків. Їх можна розставити порівну на 14 полицях, а можна,

теж порівну, на 8 полицях. Скільаи моделей у Тарасика, якщо відомо, що їх більше за 100, але меньше від 120? (Та якщо можна умову завдання...)

Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Ответ:

1) 8=2*2*2

2)14=2*7

Нок(8;14)=56

3)56*2=112

Вроді так