ДОПОМОЖІТЬ!!! Тарасик збирає моделі літаків. Їх можна розставити порівну на 14 полицях, а можна теж

порівну, на 8 полицях. Скільки моделей у Тарасика, якщо відомо, що їх більше ніж 100 але менше від 120

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

Шукаємо спільне кратне 14 і 8. 14 = 7 * 2 8 = 2 * 2 * 2 Спільне кратне - 56. Тепер длмножуємо 56 на 2, щоб вийшло число, менше від 120 і більше від 100, тобто 112. Ось і все :)