-.) Знайдіть найбільший a) 212 i 318; спільний дільник чисел: 6) 120; 180 i 200.


Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдіть найбільший  спільний дільник чисел:

a) НОД(212;318)=2*53=106;

212=2*2*53;

318=2*3*53.

6) НОД(120; 180;200)=2*2*5=20.

120=2*2*2*3*5;

180=2*2*3*3*5;

200=2*2*2*5*5.