Задача 1 З пшениці отримали 80% борошна. Скільки пшениці треба змолоти, щоб отримати 480 кг

борошна? Задача 2 Микола прочитав 120 сторінок, що становить 60% обсягу книги. Скільки сторінок залишилось прочитати Миколі? Задачами 3 Комірник видав маляру 16% складських запасів фарби. Після цього на складі залишилося 756кг фарби. Скільки кілограмів фарби було на складі і скільки було видано фарби маляру? сроочноо просто так не пишите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубовицкий Дима.

Ответ:1:600 2:80

3:900 и 144

Пошаговое объяснение:

1)480=80% 480÷80=6

6= 1%

6×100=600 кг пшеницы

2)120=60% 120÷60=2

2=1%

2×40% которые остались=80стр.

3)100%-16%=84%

756кг=84%

756÷84=9

9=1%

100%=9×100=900 это что было на складе

16%=9×16=144 это сколько дали