ПОМОГИТЕ ПЖ Комірниця видала маляру 16% складських запасів фарби. Після цього на складі

залишилося ще 756 кг фарби. Скільки кілограмів фарби було на складі 1 скільки було видано маляруПРОСТО НАПИШИТЕ ПРИМЕР ЧТОБ СКОПИРОВАТЬУМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ БУДЦ БОАГОДАРНА ВСЕМ СЕРДЦЕМ

Ответы на вопрос

Отвечает Додонова Лия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-16=84%

756:84*100=900кг було на складі

900-756=144 кг видано маляру