159. Комірниця видала маляру 16% складських запасів фарби. Після цього на складі залишилося ще 756

кг фарби. Скільки кілограмів фарби було на складі і скільки було видано маляру?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Лера.

1) 100-16=84 % - залишилося на складні

2) 756:84=9(кг)-1 % від всієї фарби

3) 9•100=900(кг)-було на складі

4) 900-756=144(кг)-було видано маляру

Відповідь:144 кг;900 кг.

Отвечает Лавров Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение: