Комірник видав маляру 16% кількості всієї фарби, яка була на складі. Після цього на складі

залишилося ще 630 кг фарби. Скільки кілограмів фарби було на складі і скільки видали маляру?  1) 780 кг, 520 кг2) 760 кг, 120 кг.3) 150 кг, 800 кг4) 750 кг, 120 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Адов Санёк.

Ответ: 4) 750 кг, 120 кг

Пошаговое объяснение:

100-16=84% - осталось

630 кг - 84%

х кг - 100%

х=630*100:84=750 кг - було

750-630=120 кг - видали маляру