яка потрібна найменша найменша кількість троянд щоб з них можна було зробити 15 або 21 однакових

букетів щоб не залишилось зайвих квітів​

Ответы на вопрос

Отвечает Сыдыков Кутты.

Відповідь:

105

Покрокове пояснення:

105-число кратне і 15, і 21

Отвечает Назаренко Илья.

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел 15 и 21

НОК (15; 21) = 105

15 = 3 * 5

21 = 3 * 7

НОК (15; 21) = 3 * 7 * 5 = 105

Наименьшее количество роз: 105 штук

105 : 15 = 7 (роз) - будет в одном букете из 15-ти

105 : 21 = 5 (роз) - будет в одном букете из 21-го букета