майстри вклали паркет у кімнаті за три дні. першого дня вони вклали 1/3 підлоги,дрогого 3/7

підлоги.Яку частину паркету вклали майстри за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Стеценко Юля.

Відповідь:5/21 роботи

Покрокове пояснення: 1) 1-(1/3+ +3/7) =1-( 7/21+ 9/21) = 21/21 -16/21 =5/21