За три дні робітники вклали 990 м бруківки. Першого та друго дня вклали 683 м бруківки, а другого

та третьог дгя - 644 м. Скільки метрів бруківки вони вклали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:990- 683=307  за 3 день

990-644= 346 за 1 день

990- 307-346= 337 второй день