5. Для вкладання підлоги купили паркет трьох видів: 105 шт. грабового паркету, 168 шт. дубового і

126 шт, букового. Скільки можна скласти однакових блоків паркету, у яких були б використано паркет 3 усіх видів дерев? НА ТЕРРО CADUAD CALERA ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Лилит.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники  105; 126 и 168

105 = 3 * 5* 7

126 = 2* 3 *3 * 7

168 = 2* 2 *2 * 3 *7

НСД (105; 126; 168) = 3 * 7= 21

Блоків паркету маємо 21

В кожному блокі паркету

105 : 21 = 5 грабового паркету

126: 21 = 6 букового паркету

168 : 21= 8 дубового паркета