Сторона п рямокутника дорівнює 16 см, а сусідня сторона на 6 см більша за неї. Обчисліть площу

прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Женис Ерслан.

Відповідь:S=72 (cm)

Покрокове пояснення:

S=16*6=72 (cm)

Отвечает Пономарцов Егор.
S = 16 * 6 = 72 сантиметра