Розв'яжи задачу, запиши пояснення до дій. В екскурсійному автобусі 45 місць. 5 частин усіх місць

зайняли дiвчатка, 3 частини хлопчики, 1 частину дорослі. На скількох місцях в автобусі сиділи дівчатка, на скількох хлопчики і скільки місць займали дорослi? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Царьков Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)5+3+1 =9 частин - усього

2)45 :9 =5 дітей на одну частину

3)5 × 5= 25 - дівчаток

4)3 ×5 = 15 - хлопчики

5) 1 частина = 5 чоловік дорослих