Завдання 1. У крамниці за 3 дні продали 36 коробок цукерок. У п'ятницю 3/9 з цієї кількості, у

суботу - 5/18 а решту-у неділю. Скільки коробок цукерок продали у неділю? пж помогите дам бали!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеенко Никита.

36:9=4*3=12 - продали у п'ятницю.
36:18=2*5=10 - продали у суботу.
36-(10+12)=14 - решта. Продаои у неділю.
36+10+12+14=72 - продали за тиждень.
За 3 дні + п'ятницю + суботу + неділю.
В: 72 коробок цукерок продали за тиждень.