1) 18 - 17 41/60 + 1 5/18 - 3, 95 + 4 7/9 - 2 11/30 2) 5 7/15 - 4 1/12 - (- 1, 12) - 3 23/30 + 7

5/6 - 3, 57

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевич Александр.

Ответ:

1) 18 - 17 41/60 + 1 5/18 - 3, 95 + 4 7/9 - 2 11/30

= 18 - 17 + 78/60 + 5/18 - 3,95 + 28/9 - 33/30

= 1 + 78/60 + 5/18 - 3, 95 + 28/9 - 33/30

= 1 + 78/60 + 5/18 - 5,9 + 28/9 - 33/30

= 1 + 78/60 + 25/54 - 5,9 + 28/9 - 33/30

= 1 + 133/60 - 5, 9 + 28/9 - 33/30

= 1 + 133/60 - 6, 8 + 28/9 - 33/30

= 134/60 - 6, 8 + 28/9 - 33/30

= 67/30 - 6, 8 + 28/9 - 33/30

= 67/30 - 6 + 28/9 - 33/30

= 67/30 - 6 + 224/90 - 33/30

= 289/90 - 6 - 33/30

= 256/90 - 6

= 256/90 - 6 x (30/30)

= 256/90 - 6 x 1

= 256 - 180

= 76

Пошаговое объяснение:

второе хз

Отвечает Supreme Jason.

Пошаговое объяснение:

Розв'язуємо вираз починаючи з першого доданка і додаючи або віднімаючи кожний наступний доданок:

18 - 17 41/60 + 1 5/18 - 3.95 + 4 7/9 - 2 11/30

= 18 - 17 - 41/60 + 1 + 5/18 - 3.95 + 4 + 7/9 - 2 - 11/30 (розкриваємо змішані числа)

= - 41/60 + 1 + 5/18 - 3.95 + 4 + 7/9 - 2 - 11/30 (спрощуємо)

= - 41/60 + 19/18 - 3.95 + 4 + 7/9 - 2 - 11/30 (знаходимо спільний знаменник)

= - 13/60 + 1/5 - 395/100 + 400/1 + 70/90 - 2 - 11/30 (перетворюємо десяткові дроби на звичайні)

= - 13/60 + 12/60 - 395 + 400 - 7/9 - 2 - 11/30 (складаємо і скорочуємо доданки з однаковими знаменниками)

= - 4/3 - 395 + 400 - 7/9 - 2 - 11/30

= 1 11/270

Відповідь: 1 11/270

Розв'язуємо вираз починаючи з першого доданка і додаючи або віднімаючи кожний наступний доданок:

5 7/15 - 4 1/12 - (-1.12) - 3 23/30 + 7 5/6 - 3.57

= 5 + 7/15 - 4 - 1/12 + 1.12 - 3 23/30 + 7 + 5/6 - 3.57 (розкриваємо змішані числа та дужки)

= 5 - 4 + 7/15 - 1/12 + 1.12 - 3 - 23/30 + 7 + 5/6 - 3.57 (спрощуємо)

= - 197/60 + 7/15 + 5/6 - 3.57 + 1.12 (знаходимо спільний знаменник)

= - 197/60 + 28/60 + 50/60 - 3.57 + 1.12 (складаємо і скорочуємо доданки з однаковими знаменниками)

= - 119/60 - 2.45