Площа прямокутника дорівнює 29см2, а одна з його сторін 5см. Знайти довжину другої сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Стамбеков Дмитрий.

S = a*b

29 = a * 5

a = 29/5 см = 5,8 см