Помогите решить задачу пожалуйста З Харкова у бік Полтави виїхав юнак на скутері зі швидкістю 40

км/год одночасно йому з Полтави до Харкова виїхала дівчина на скутері зі швидкістю 30 км год через 2 години вони зустрілися.Яка відстань між Харковом і Полтавою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Таня.

Ответ:

140км

Пошаговое объяснение:

1) 40×2=80(км) проїхав юнак

2) 30×2=60(км) проїхала дівчина

3) 80+60=140км