Із двох будинків одночасно назустріч один одному виїхали двоє друзів: один на велосипеді, а інший

на скутері. Вони зустрілися через 12 хв. Хлопець на велосипеді щохвилини проїжджав на 600 м менше, ніж хлопець на скутері. Яка відстань між будинками друзів, якщо хлопець на скутері їхав зі швидкістю 750 м/хв? - e​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Анастасия.

Ответ:Відстань - 1км 500м = 1500м

Швидкість хл. - 200м/хв

Швидкість дів. - 300м/хв

час - 5хв

1)5*200=1000(м)-пройде хлопець за 5 хвилин;

2)5*300=1500(м)-пройде дівчина за 5 хвилин;

3)1500-1000=500(м)-відстань між ними.

Якщо не важко, познач як найкращу відповідь : )

Тобі легкомені приємно