1311°. Знайдіть периметр восьмикутника, якщо кожна його сторона має довжину 4,65 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лермонтов Михаил.

Пошаговое объяснение:

Р=4.65+4.65+4.65+4.65+4.65+4.65+4.65+4.65=37,2

Отвечает Федів Антон.

Оскільки восьмикутник має 8 сторін, то його периметр дорівнює сумі довжин всіх сторін:

Периметр = 8 * 4,65 см = 37,2 см

Отже, периметр восьмикутника зі стороною 4,65 см дорівнює 37,2 см.