Аліса загадала число. Якщо це число зменшити в 5 разів і від результату відняти 27, то отримає- мо

13. Яке число загадала Аліса?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Михаил.

Ответ:

x / 5 - 27 = 13

x / 5 = 13 + 27

x / 5 = 40

x = 40 * 5

x = 200

Пошаговое объяснение: