СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! В паралелограмі різниця сторін дорівнює 2 см, а діагоналі відповідно

дорівнюють 18 см і 16 см. Знайдіть периметр паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артем.

Ответ:(18^2) - (16^2) = (a^2) + (b^2) - (a^2) - (b^2)

a^2 - b^2 = 64

a - b = 2

b = a - 2

a^2 - (a - 2)^2 = 64

4a - 4 = 64

a = 17

P = 2(17 + (15)) = 64

Объяснение: ага