У заданому рівнянні 2a+7b=15 виразити змінну a через змінну b. Відповідь:a=7,5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Верзилова Таня.

Ответ: a = 7.5 - 3.5

Пошаговое объяснение: Розв'яжемо рівняння 2a + 7b = 15 відносно змінної a:

Спочатку віднімемо 7b від обох частин рівняння:

2a = 15 - 7b

Потім поділимо обидві частини на 2:

a = (15 - 7b) / 2

a = 7.5 - 3.5b

Таким чином, виразивши змінну a через змінну b, ми отримали a = 7.5 - 3.5b.