1) змінну у через змінну х 2) змінну х через змінну уЗ лінійного рівняння - 4x + y = 12 виразіть


Ответы на вопрос

Отвечает Ахансериева Мерей.

Пошаговое объяснение:

-4х + у = 12

1)

у = 12 - (-4х)

у = 12 + 4х

2)

-4х = 12 - у | : -4

х = -3 + 1/4у