Задача. У поїзді всього 68 цистерн, платформ і товарних вагонів. Цистерн на 8 менше, ніж

платформ, а товарних вагонів у три рази більше, ніж цистерн. Скільки окремо цистерн і товарних вагонів у поїзді? Відповідь: у поїзді. цистерн і ... товарних вагонів.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Екатерина.

Відповідь:

Нехай кількість цистерн у поїзді дорівнює x. Тоді кількість платформ буде x + 8, а кількість товарних вагонів 3x.

Загальна кількість вагонів у поїзді складає:

x + (x + 8) + 3x = 5x + 8

Оскільки у поїзді всього 68 вагонів, ми можемо записати:

5x + 8 = 68

5x = 60

x = 12

Отже, у поїзді є 12 цистерн. Кількість товарних вагонів дорівнює 3x, тобто:

3x = 3(12) = 36

Відповідь: у поїзді 12 цистерн і 36 товарних вагонів.

Познач як найкращу відповідь

Покрокове пояснення: