Одна сторона прямокутника більша за другу на 20 см. Знайти ці сторони, якщо периметр прямокутника

160 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.

Відповідь: довжина сторін прямокутника дорівнює 30 см і 50 см.

Покрокове пояснення:

Нехай x - довжина коротшої сторони прямокутника в см, тоді довжина довшої сторони дорівнюватиме x + 20 см.

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжин усіх його сторін:

2 * (x + x + 20) = 160

Розв'яжемо рівняння:

2 * (2x + 20) = 160

4x + 40 = 160

4x = 120

x = 30

Таким чином, довжина коротшої сторони прямокутника дорівнює 30 см, а довжина довшої сторони дорівнює 30 + 20 = 50 см.

Відповідь: довжина сторін прямокутника дорівнює 30 см і 50 см.

Отвечает Балданова Сарана.

Ответ:

відповідь : 50 см; 30 см;

Пошаговое объяснение:

1 - х +20 ] 160

2 - х  ]

2* (2х + 20) = 160

4х + 40= 160

4х=120

х= 120:4

х=30

1) 30+20=50(см)

відповідь ; 50 см; 30 см;

[ - та скобка як записуєте зазвичай