Знайти значення виразу (1200-36202:46)*74


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Спочатку потрібно обчислити вираз у дужках, дотримуючись правил пріоритетів операцій:

36202:46 = 787

Тоді вираз (1200-36202:46)*74 можна записати так:

(1200 - 787) * 74 = 23 * 74 = 1702

Отже, значення виразу дорівнює 1702.