Сплав складається з міді, цинку та алюмінію. Міді в ньому 62%, цинку 30%. Скільки алюмінію

міститься у сплаві масою 300 г? Розв'яжіть задачу двома способами. Книга бевз

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

1. Алюмінію - 300/100*(100-62-30) = 24г

2.

Міді - 300/100*62 = 186г

Цинку - 300/100*30 = 90г

Алюмінію - 300-(186+90) = 24г