Сплав складається з міді, цинку та алюмінію. Міді у ньому 62%, цинку – 30% .Скільки алюмінію

міститься у сплаві масою 300 г? Help please!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Полина.

Ответ:186гр медь  114гр цинк 24гр алюмини

300*62%=186

300-186=114

300*30%=90

114-90=24

Пошаговое объяснение: