За перший тиждень відремонтували 18,8 км дороги, що на 6,4 км менше, ніж за другий тиждень, і на

2,9 км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за три тижні. СРОЧНО!! ДАЮ 50 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сицар Ирина.

За перший тиждень відремонтували 18,8 км дороги.

За другий тиждень відремонтували на 6,4 км більше, тобто 18,8 + 6,4 = 25,2 км.

А за третій тиждень відремонтували на 2,9 км менше, тобто 18,8 - 2,9 = 15,9 км.

За три тижні відремонтували: 18,8 + 25,2 + 15,9 = 59,9 км.