Велосипедист їхав 2 год швидкістю 16,7/км/год і 3 год зі швидкістю 16,2/км/год знайди його середню

швидкість на цьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Мушенко Георгий.

Відповідь:

За перші 2 години велосипедист проїхав відстань:

16,7 км/год * 2 год = 33,4 км

За наступні 3 години він проїхав відстань:

16,2 км/год * 3 год = 48,6 км

Отже, загальний шлях, який велосипедист подолав, становить:

33,4 км + 48,6 км = 82 км

Загальний час подорожі становить:

2 год + 3 год = 5 год

Середня швидкість велосипедиста на цьому шляху дорівнює:

82 км : 5 год = 16,4 км/год

Отже, середня швидкість велосипедиста на цьому шляху становить 16,4 км/год

Отвечает Довгань Алина.

Ответ:   16.4 км/час.

Пошаговое объяснение:

t1=2 год швидкістю v1=16,7/км/год => s1 =v1t1 = 16.7*2 = 33,4 км

t2=3 год зі швидкістю v2=16,2/км/год =>s2=v2t2 = 16.2*3 = 48,6 км

знайди його   середню швидкість

середню швидкість

v=(s1+s2)/(t1+t2)=(33.4+48.6)/(2+3) = 82/5=16.4 км/час.