. Велосипедист був у дорозі 6 год, а мотоцикліст 2 год. Хто з них проїхав більше й на скільки

кілометрів більше, якщо велосипедист їхав зі швидкістю 12 кмгод, а мотоцикліст 45 кмгод ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимовская Екатерина.

Ответ:

Мотоцикліст проїхав більше на 18 км.

Пошаговое объяснение:

Визначимо скільки проїхав велосипедист: 12*6=72 км

Визначимо скільки проїхав мотоцикліст: 45*2=90 км

Визначимо на скільки більше проїхав мотоцикліст: 90-72=18