Знайдіть знаменник геометричної прогресії (b), якщо: 1) b = 0,0001, bg = -1000; 2) b1 =4, b = 8.

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенёв Никита.

Відповідь:Використовуючи формулу знаменника геометричної прогресії, маємо:

b = bg / (b1g-1)

Підставляємо відомі значення:

0.0001 = -1000 / (b1*(-1)-1)

0.0001 = -1000 / (b1^0)

0.0001 = -1000 / 1

Отже, знаменник геометричної прогресії дорівнює 1.

Також використовуємо формулу знаменника геометричної прогресії:

b = b1g

Підставляємо відомі значення:

8 = 4g

g = 8/4 = 2

Отже, знаменник геометричної прогресії дорівнює 2.

Покрокове пояснення: