10х+15*0,6=13,45як це?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шергин Владислав.

Ответ: х = 0,445

Пошаговое объяснение:

10х+15*0,6=13,45

10х+9=13,45

10х=4,45

х=0,445

Отвечает Сугробова Лиза.

Ответ:

х=0,445

Пошаговое объяснение:

10x+15×0,6=13,45

Для початку потрібно перемножити 15 та 0,6,це буде 9:

10x+9=13,45;

потім потрібно 9 перенести в праву частину рівняння змінивши знак на протилежний:

10x=13,45-9

Віднімаємо:

10x=4,45

Щоб знайти невідомий множник потрібно добуток поділити на відомий множник,або за властивістю 6 класу поділити дві частини рівняння на 10:

x=4,45÷10

x=0,445

відповідь: х=0,445