(х+99)+473=989 яке число х


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Анна.

Відповідь:

Щоб знайти значення х, необхідно від числа 989 відняти суму 99 та 473:

х + 99 + 473 = 989

х + 572 = 989

х = 989 - 572

х = 417

Отже, число х дорівнює 417.

Покрокове пояснення: