В паралелі шостих класів навчаються 81 учень кількість учнів 6-а класу становить 80% кількості

учнів 6-б класу а кількість учнів 6-в класу становить 50% кількості учнів 6-а і 6-б класів разом скільки учнів у кожному класі. Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.

ну кароче

Нехай кількість учнів в 6-а класі буде А, кількість учнів в 6-б класі буде В, а кількість учнів в 6-в класі буде С.

За умовою задачі:

A + B + C = 81 (загальна кількість учнів)

B = 0.8A (кількість учнів в 6-б класі)

C = 0.5(A + B) (кількість учнів в 6-в класі)

Можемо використовувати рівняння 2) і 3) для знаходження значення С:

B = 0.8A

C = 0.5(A + B) = 0.5A + 0.5(0.8A) = 0.9A

Тепер можемо замінити B і C в рівнянні 1):

A + B + C = 81

A + 0.8A + 0.9A = 81

2.7A = 81

A = 30

Отже, кількість учнів в 6-а класі - 30, кількість учнів в 6-б класі - 24 (0.8 * 30), кількість учнів в 6-в класі - 27 (0.5 * (30 + 24)).

Відповідно, у 6-а класі 30 учнів, у 6-б класі 24 учні, а у 6-в класі 27 учнів.

Отвечает Аникин Дима.

Відповідь:

х+0,8х+0,5(х+0,8х)=81

1,8х+0,9х=81

2,7х=81

х=810/27

х=30 в б класі

0,8*30=24 в а класі

0,5*(30+24)=27 в в класі

Покрокове пояснення:

......