У трьох шостих класах школи навчається 81 учень. Кількість учнів 6-Б класу становить 80 % кількості

учнів 6-А класу, а кількість учнів 6-В класу становить 50% кількості учнів 6-А і 6-Б класів разом. Скільки учнів у кожному класі? СРОЧНО И МОЖНО Пж С РОЗВЯЗАНИЕМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

х+0,8х+0,5(х+0,8х)=81

1,8х+0,9х=81

2,7х=81

х=810/27

х=30 в а классе

0,8*30=24 в б классе

0,5*(30+24)=27 в в классе