1. Добування купрум(2) гідроксиду. у пробірку наливають 1 мілілітрів розчину купрум(2) гідроксиду

і поступово додають розчин купруму(2) сульфату до змін, які можна побачити. Що спостерігаємо? Складіть рівняння відповідної реакції. 2. Якісна реакція на гліцерол. У пробірку з попереднього досліду доливають розчин гліцерилу та добре перемішують. Отриманий розчин обережно нагрівають у полом'ї пальника. Що спостерігаємо?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4

випадає осад синього кольору Cu(OH)2

Cu(2+)+ SO4(2-) +2Na(+)+2OH(-)=Cu(OH)2+2Na(+)+ SO4(2-)

Cu(2+)+2OH(-)=Cu(OH)2

Объяснение: