Катер рухався 2 год за течією річки і 3год проти течії. Швидкість течії дорівнює 3 км/год, що

становить 6 % власної швидкості катера. a) Порівняй: • швидкість течії власна швидкість катера; . • швидкість за течією швидкість проти течії. б) Чи пройшов за цей час катер відстань 250 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Домрина Лиза.

Ответ:

V влас = 3 : 0,06 = 50 ( км/год ) - власна шв. катера

    V за теч = 50 + 3 = 53 ( км/год ) - шв. катера за течією

    V проти теч = 50 - 3 = 47 ( км/год ) - шв. катера проти течії

          1)  53 км/год > 3 км/год , V за теч > V теч ;

         2)  47 км/год > 3 км/год , V проти теч > V теч .

не пройшов мабуть

Пошаговое объяснение: