Знайдіть суму трьох чисел, перше з яких дорівнює 37,6, друге складає 34 від першого, а третє є

середнім арифметичним перших двох.

Ответы на вопрос

Отвечает Попко Ника.

Ответ:

75,576

Пошаговое объяснение:

37,6 * 0,34=12,784 второе число (37,6+12,784):2 = 25,192 третье число 37,6 + 12,784 + 25,192 = 75,576 сумма трех чисел